top of page
588A5903-Edit.jpg
DIZAINA KUMODES CONTEMPO

RIPO ražotās Contempo sērijas kumodes ir eleganta dizaina mājas mēbeles, kuru galvenās priekšrocības ir daudzveidīgi risinājumi, funkcionalitāte un plašas materiālu kombinēšanas iespējas. Ražots Latvijā - no dizaina izstrādes līdz modernai mēbelei Jūsmājās. 

Dizaina mēbeles ir ieguldījums interjerā

Contempo mēbeļu sērija starp citiem līdzīgiem produktiem tirgū izceļas ar to, ka pasūtītāja izvēlētā modeļa dizains tiek izstrādāts individuāli. Turklāt RIPO vairumtirdzniecības klientiem tiek nodrošināta specializēta programmatūra kumožu izstrādei, kur pieejams viss nepieciešamais ātrai un ērtai pasūtījuma noformēšanai. RIPO klāstā ir plaša modernu un izskatīgu materiālu un aksesuāru kolekcija, no kuras izvēlēties komplektāciju, kas būs noteicošā kumodes dizainam. Tā arī ir pieejams klientu atbalsts - mēbeļu speciālistu bezmaksas konsultācijas, kas palīdz neapjukt piedāvājumā un izvēlēties labākos risinājumus atbilstoši iecerei.

GATAVĀ DIZAINA KOLEKCIJAS
KUMODES IEDVESMAI

RIPO dizaineru izstrādāts un fiksēts mēbeļu dizains klientu iecienītākajiem kumožu modeļiem.

Kā deserts modernu mēbeļu cienītājiem

RIPO mājas mēbeļu sēriju Contempo raksturo Itālijas dizaina šarms, ko caurvij Skandināvijas dizaina notis. Šo mēbeļu sēriju veido dažādu dizainu un izmēru kumodes. Piedāvājumā ir vairāk kā 25 modeļi, kuru dizains tiek izstrādāts individuāli pēc pasūtījuma.

MODEĻI AR VARIĒJAMU DIZAINU