top of page
portfolio_img_7.jpg
KUMODES
CONTEMPO

Contempo sērijas kumodes ir eleganta dizaina mājas mēbeles, kuru galvenās priekšrocības ir daudzveidīgi risinājumi, funkcionalitāte un plašas materiālu kombinēšanas iespējas. Mūsdienīgas mēbeles, kurās klasiska dizaina tendences apvienojas ar izsmalcinātību un eleganci. Tās lieliski iederas gan klasiska, gan moderna dizaina mājokļos. Contempo sēriju veido kumodes Armado, Nero, Modo, Kredo, Wello un Dello. 

Dizaina mēbeles ir ieguldījums interjerā

Contempo mēbeļu sērija starp citiem līdzīgiem produktiem tirgū izceļas ar to, ka pasūtītāja izvēlētā modeļa dizains tiek izstrādāts individuāli. RIPO salonos ir pieejama plaša modernu un izskatīgu materiālu kolekcija, no kuras izvēlēties materiālu paleti, kas būs noteicošā kumodes dizainam - no klasiskiem līdz drosmīgiem materiālu komplektiem. Būtiski, ka visos RIPO salonos, ir pieejamas profesionālu mēbeļu dizaineru bezmaksas konsultācijas, kas palīdz neapjukt piedāvājumā un izvēlēties labākos risinājumus atbilstoši iecerei.

GATAVĀ DIZAINA KOLEKCIJAS KUMODES

RIPO dizaineru izstrādāts un fiksēts mēbeļu dizains klientu iecienītākajiem kumožu modeļiem.

Kā deserts laikmetīga dizaina cienītājiem

RIPO mājas mēbeļu sēriju Contempo raksturo Itālijas dizaina šarms, ko caurvij Skandināvijas dizaina notis. Šo mēbeļu sēriju veido dažādu dizainu un izmēru kumodes. Piedāvājumā ir vairāk kā 25 modeļi, kuru dizains tiek izstrādāts individuāli pēc pasūtījuma, un gatavā dizaina moduļi, kurus iespējams pasūtīt nekavējoties.

MODEĻI AR VARIĒJAMU DIZAINU

Klients izvēlas materiālus, materiālu dekorus, aprīkojumu, rokturus un jebkuru citu mainīgo elementu.